MIRTRANS TEAM

MIRTRANS  Sp. z o.o. Sp. k. to firma z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy naszym klientą profesionalne doradztwo, finansowanie, serwis, a także bogatą ofertę części zmiennych. Nasza firma to zespół profesionalistów, których wiedza i umiejętności poszerzane są  o ciągły udział w szkoleniach.

Potrzebujesz stabilnej i rozwojowej pracy?

Dołącz do naszego zespołu profesionalistów!

OFERTA NA STANOWISKO: Przedstawiciel handlowy

- oferta ważna do: 15.05.2020

Opis stanowiska:
• Praca mobilna na wyznaczonym terenie,
• Realizowanie celów sprzedażowych,
• Wzorowa obsługa klientów,
• Pozyskiwanie nowych klientów,
• Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń promocyjnych, wystaw branżowych.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie, preferowane rolnicze,
• Praktyczna znajomość rynku ciągników i maszyn rolniczych,
• Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży rolniczej,
• Oczekujemy praktycznej znajomość MS Office (w szczególności MS Excel),

• Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy,

• Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność,

• Znajomość pakietu MS Office,

• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),

• Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
• Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy,
•Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail:

tel: 600 254 100, e-mail: mirek@mirtrans.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

MIRTRANS Sp. z o.o. Sp.k.
14-526 Płoskinia 1C

woj. Warmińsko-Mazurskie
tel. +48 55 243 13 10
mirtrans_ploskinia@wp.pl